Hoera, goed nieuws voor de kopers van Amber fase 3

9 januari '26

Goed nieuws voor de kopers van een woning in Amber fase 3. Alle opschortende voorwaarden zoals opgenomen in de aannemingsovereenkomst zijn vervuld. Dit betekent dat de bouw van de woningen van start kan gaan en jullie binnenkort naar de notaris mogen.

Wanneer wordt de bouw opgestart?

De verwachting is dat aannemer Dura Vermeer Bouw Hengelo medio april 2026 start met de (bouw)werkzaamheden van Amber fase 3. Tot die tijd is de aannemer druk met alle voorbereidingen voor de bouw. 

De kopersbegeleider informeert je verder tijdens de bouwperiode. Wij wensen de kopers van een woning in Amber fase 3 mede namens Dura Vermeer Bouw Hengelo een voorspoedige bouwperiode, een goede verhuizing en een heel mooie tijd in hun nieuwe woning toe!

Larissa en Floris Kopers aan het woord
Bekijk het woningaanbod Ook wonen aan Waalfront?