Hoekappartement

v.a. € 522.500 v.o.n. In voorbereiding

Omschrijving

Ruimtes die verwachtingen overstijgen. Binnen én buiten. Met uitzicht in verschillende richtingen, naar de Waal, de binnentuin, stad en de Oversteek. Het voordeel van wonen op een hoek. Met ruimte voor jouw leven, hoe je dat ook leeft. De plek waar je woont, leeft en bent. Met kamers voor iedereen die bij jou hoort. 

In voorbereiding

Hoekappartement

v.a.
€ 522.500
ca. 102 m2
4 kamers
stadsverwarming
Parkeerplaats
balkon
stadsleven

Overzicht wordt geladen..

image alt

Beleef

Ontdekken kan overal om je heen. Evenementen voor de deur, om de hoek en aan de overkant van het water. Je zit er zo. Je bent erbij. Beleef hoe de natuur en de stad elkaar een hand geven. Laat jezelf inspireren. En gebruik deze ideeën om jezelf en de wereld te verbeteren. Hier voel je de invloed van het Honigcomplex. Eén ding is zeker; vervelen doe je nooit.

image alt

Kwaliteit

Eens in de zoveel tijd is er behoefte aan luxe. Een gezellige borrel, sfeervolle lounge-muziek en een glas mojito. Stap je voordeur uit, de lift in en geniet van je terras met prachtig uitzicht over De Waal. De nacht vervangt de dag. De uren vliegen voorbij. Een heerlijke plek om te zijn.