3-kamer appartement #330
Omschrijving
Werken, leren, creëren, dromen, eten. En vooral leven. Dat doe je in Iris. Het leven dat bij jou past. Wil je dat? Kijk dan eens naar dit hoekappartement met 2 slaapkamers en een balkon op het zuidwesten op de 5e verdieping in Jade. Autoluw wonen en toch vlak bij het Honigcomplex, het centrum van Nijmegen en het groen. Jouw plek langs de kade. Jouw thuis in Nijmegen. Iets voor jou?
Kenmerken
Oppervlakten & inhoud
Woning
Indeling
Voorzieningen
Buitenruimte
Bergruimte
Parkeren
Energie
Keurmerken
Planning
Je bekijkt een onderdeel van project: Jade fase 2A. Alle informatie over het project vind je op de planningspagina.
Jade fase 2A
In verkoopWie woont in Iris heeft keuzes. Er hangt cultuur in de lucht en horeca om de hoek. Het centrum of de natuur in, de voeten in het zand of van de vloer. Wandel in no-time naar het centrum of in één brug naar het groen. Iris is alles! We zien jou. Grote denkers met minimale woonwensen, kleine dromers met plannen tot de hemel. Iris heeft een plek voor jou en jullie.


Jouw keuken in Jade
Deze appartementen worden standaard geleverd met een Iris comfort keuken. Dit ontwerp heeft naast veel kastruimte ook een royaal werkblad om lekker uitgebreid te kunnen kokkerellen. Afhankelijk van het type appartement krijg je een rechte of een hoekkeuken en is deze voorzien van o.a. een koelkast, multifunctionele oven met magnetron, inductiekookplaat, afzuigkap met recirculatiesysteem, volledig geïntegreerde vaatwasmachine, wasbak en kraan. Alle apparatuur is van Siemens.